Ã–VRIGT / Leksaker / Lok 9037043

nr 903 7043

Lok

med vagn, mekanisk, 1910-tal, tot, längd: 77 cm

Kondition: lättare bruksslitage

måndag 28 juli 2014
kl 18:20:44